Плехов Алексей (блог)

Панелі фасадів. Які вони бувають?

Якщо Ви віддаєте перевагу класичному стилю або модерну, то відмінним варіантом буде оздоблення фасаду панелями «під цеглу». Вони мають невелику вагу, яка не створює навантаження на фундамент будинку, а утеплювач зменшує вартість опалення. Замовляйте утеплення фасадів за посиланням https://www.remontlviv.top/fasadni-roboty/

Панелі для навісних вентильованих фасадів «під камінь» своїми різноманітними кольорами додадуть вишуканості будинку. Фіброцементні панелі облагородять будь-яку будівлю ззовні. Вони можуть бути як під натуральний, так і штучний камінь. Обробити можна певну ділянку стіни або цілий будинок.

Панелі «під штукатурку» також мають велику кількість кольорів. Виглядають красиво і стильно. Монтуються швидко. Якщо пошкодиться певна ділянка, замінюють не всю панель повністю, саме місце ушкодження.

Облицювання фасаду може проводитися фактурою під «під дерево». Зовнішній вигляд панелей створює відчуття натурального дерева. Їх можна поєднувати з іншими типами. Виходить красиво та модно.

Кожен фасад має безліч переваг

При його встановленні використовують шар утеплювача, який допомагає стримувати тепло всередині будинку та зменшити кількість шуму з вулиці. Усі фасадні роботи якісні, готова конструкція має термін служби кілька десятків років.

Японські фасадні панелі миються дуже просто. Вони мають самоочищувальну від пилу, бруду, сажі поверхню. Після дощу їх достатньо змити струменем води зі шланга.

Головне достоїнство — встановлення будь-якої пори року кваліфікованими фахівцями при роботах на великій висоті.

Фарба для панелей морозостійка, стійка до ультрафіолету.

Фасадні фіброцементні плити мають особливу формулу, яка надає їм міцності, зберігає невелику товщину і невелику вагу. На заключному етапі виробництва їх піддають впливу високих температур та високого тиску. Матеріал миттєво твердне. Міцність зберігається назавжди, не змінюється із роками. Така технологія виробництва дозволяє отримати високу якість виробу.

Монтаж фасадних панелей можна здійснити і самому. Але все ж таки слід довірити «справу» фахівцям. Зараз існує безліч посібників та відео-уроків для цього. На зовнішню стіну будівлі встановлюють конструкцію з вертикальних та горизонтальних смуг та напрямних. Панелі розфарбовуються та кріпляться на каркас. Створюється утеплення фасаду. Під металевий каркас на стіну укладають шаром матеріал для теплоізоляції. Його поверхню покривають спеціальною плівкою, яка не пропускає краплі води та підвищує час служби. Між стіною будинку та облицюванням фасаду утворюється шар повітря, що сприяє випаровуванню вологи та додатковому збереженню тепла. Японські панелі закріплюються болтами чи цвяхами. Іноді використовують таємне кріплення скобами з металу. Шви обробляють спеціальним герметиком